War Rock Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

War Rock Fan

War Rock Fan Kazanmanın Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
82batman
ASSAULT SİLAHLARI Vote_lcap1ASSAULT SİLAHLARI Voting_bar1ASSAULT SİLAHLARI Vote_rcap1 
xXxcılqınxXx
ASSAULT SİLAHLARI Vote_lcap1ASSAULT SİLAHLARI Voting_bar1ASSAULT SİLAHLARI Vote_rcap1 
Admin
adacan
z3csheader
zzz1998zzz
jack12
les7er
xd4rktouch
asdasd
En son konular
» Silah kodu bilen lütfen yazsın
ASSAULT SİLAHLARI Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 3:27 pm tarafından b3nm1

» ben de hack paylaşıyorum 0 virüs
ASSAULT SİLAHLARI Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 4:30 pm tarafından 0nlysnip3r

» Bedava premium almak (warrock,knight,silkroad,vs.)
ASSAULT SİLAHLARI Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 5:01 pm tarafından z3csheader

» 30 Haziran hack 100%100 çalışıyor
ASSAULT SİLAHLARI Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 2:43 pm tarafından 82batman

» Warroca yeni başlayanlar için
ASSAULT SİLAHLARI Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:38 am tarafından les7er

» Merhaba
ASSAULT SİLAHLARI Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:03 am tarafından 82batman

» 29 haziran hack indir
ASSAULT SİLAHLARI Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:02 am tarafından 82batman

» Merhaba
ASSAULT SİLAHLARI Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 11:37 am tarafından zzz1998zzz

» S.a
ASSAULT SİLAHLARI Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 11:37 am tarafından zzz1998zzz

Reklam

ASSAULT SİLAHLARI

YazarMesaj
xXxcılqınxXx

xXxcılqınxXx

WRF : 100

ASSAULT SİLAHLARI Empty
MesajKonu: ASSAULT SİLAHLARI   ASSAULT SİLAHLARI Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:02 am

WarRock'da birçok kişinin gözdesi olan assault branşının silahları
Not: alıntı değildir.

Ak-47
Her koşulda etkili, kuvvetli ancak geri tepmesi çok yüksek bir silahtır. 30 günlüğü 16k dinardır. Çok geri teptiği için hedefi zor indirirsiniz. Önermem.

L85A1
Dürbünlü bir silahtır. Kafaya 2 mermide alır. Kötü bir silah değildir ancak, dürbün açıkken çok seker. Bir taramalı tüfek gibi kullanmanızı önermem.

TAR-21
Tar-21 bullpup konfigurasyonunda bir silahtır.(famas aug gibi) Bazı kişilerin favori bir silahı haline gelmiştir. Hafif ve etkili bir silahtır.
Famas alamayan kişilere öneririm.

M4A1
M4A1 Cqc de daha etkili bir silahtır ve güçlü ateş edebilme özelliği vardır.
Ama ben fazla kullanmam. Sizede önermem.

G36
Dürbünlü bir silahtır. Yakın mesafede iyidir. Çünkü çok geritepen bir silahtır. Onun için AK-47 ye benzetirim. Önermem fakat ucuz bir silahtır. 1 aylık 13k dır.

FAMAS
Neredeyse her kişinin en sevdiği silahtır. Fakat bir o kadarının hayalidir. Neredeyse bütün premium kullanıcılarında vardır. 33k dinardır. Çok seri ateş eder. Premiumunuz ve 33 k dinarınız varsa KESİNLİKLE almanızı öneririrm.

M60
İyi kullananlar savaş alanında dehşet saçar.(Aynen benim gibi) Famasla birlikte süper gider. Jarjoründe 100 mermi taşır. Bu sayede karşınızda 7-8 adam varsa onları jajor deiştirmeden kullanabilrsnz.

Rolling Eyes SAYGILAR Rolling Eyes

ASSAULT SİLAHLARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En sevdiğiniz Engineer mi Medic mi Sniper mı Assault mu Heavy trooper mi?