War Rock Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

War Rock Fan

War Rock Fan Kazanmanın Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
82batman
Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Vote_lcap1Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Voting_bar1Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Vote_rcap1 
xXxcılqınxXx
Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Vote_lcap1Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Voting_bar1Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Vote_rcap1 
Admin
adacan
z3csheader
zzz1998zzz
jack12
les7er
xd4rktouch
asdasd
En son konular
» Silah kodu bilen lütfen yazsın
Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 3:27 pm tarafından b3nm1

» ben de hack paylaşıyorum 0 virüs
Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 4:30 pm tarafından 0nlysnip3r

» Bedava premium almak (warrock,knight,silkroad,vs.)
Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 5:01 pm tarafından z3csheader

» 30 Haziran hack 100%100 çalışıyor
Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 2:43 pm tarafından 82batman

» Warroca yeni başlayanlar için
Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:38 am tarafından les7er

» Merhaba
Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:03 am tarafından 82batman

» 29 haziran hack indir
Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:02 am tarafından 82batman

» Merhaba
Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 11:37 am tarafından zzz1998zzz

» S.a
Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 11:37 am tarafından zzz1998zzz

Reklam

Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak..

YazarMesaj
z3csheader

z3csheader

WRF : 71

Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Empty
MesajKonu: Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak..   Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 2:01 pm

Arkadaşlar biliyorsunuz oyun içindeyken Insert tuşunun üstündeki Prt Scr Sysrq tuşu ile ss alabiliyoruz.Ve bu ssler direk;

C:\Program Files\Gamerfirst\War Rock\Screenshot klasörünün içine gidiyor.. Mesela benim sslerim bunlar ;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

benim sslreim bunlar. sizdede bu klasörde çektiğiniz ssler vardır.

DEDİKLERİMİ YAPIN SSNİZİ KOYABİLECEKSİNİZ Wink

1-) ss KLASÖRÜNÜZDE ssler otomatik sıralanır.screenshot_001 screenshot_002 screenshot_003.. gibi. Ben 15 numaralı ss mi siteye atmak istiyorum ve screenshot_015' i tutup mousumla masaüstüne boş bir yere atıyorum.

işte böye Wink Razz

2-) SS'yi siteye atmak için link'e çevirmek gerekiyor. Bunun için siteler var. Ben [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesini kullanıyorum ama bizim sitemizde bunu karşılayan bir editör var.. Mesaj yazma panelinin üstündeki yerde.. Aşşağıdaki resimdeki butona basıyoruz.

[center][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

önümüze böyle bir küçük pencere gelecek ;

[center][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[/center]

[/center]

En son z3csheader tarafından Ptsi Haz. 28, 2010 2:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
z3csheader

z3csheader

WRF : 71

Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Empty
MesajKonu: Geri: Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak..   Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak.. Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 2:12 pm

bu pencereden resimdekileri yapıyoruz.. Ben yinede anlatıyım;
masaüstüne
attıgımız ssmizi gözat'a basıp, seçiyoruz ve host it butonuna
basıyoruz.. böyle olacak.. ( ben kendi ssmi yaptım)

böle oldu bende sizdede seçtiğiniz ss olacak..
evet
resmimizi seçtik şimdide host it! tuşuna
basıyoruz

ss seçtim ve host it bastım.. ve yeni bir sayfa
açıldı..

bu tarafta resmimizin link bilgileri
var.. biz buradaki birkaç link içinden, Doğrudan Link : ............
---> burdaki linki alacağız yani benim bu linkler içerisinden
alacağım link bu ;

kırmızıyla işaretli yeri alacağız..
tamamdır. resmimizi linke çevirdik. şimdi ise foruma koymak kaldı.. bu
arada bu doğrudan linki kopyala yapıyoruz..

3-) SSmizi nasıl
koyacağız ??

Cevap : SS bölümüne giriyoruz ve konumuzu açıyoruz
başlığımızı yazıyoruz ve resimdeki butona basıyoruz..

Açılan küçük pencereye az önce Doğrudan
Link : yerinden kopyaladıgımız linki yapıştırıp tamam diyoruz ve
resmimiz hazır..

benim 15. ss'm buydu bakın oldu.
hatasz yaparsanız sizinde olacaktır Wink

Forumumuza Oyun İçi-Dışı SS Koymak..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küçük Bir Oyun Başı Skoru :)