War Rock Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

War Rock Fan

War Rock Fan Kazanmanın Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
82batman
Benden küöük taktikler Vote_lcap1Benden küöük taktikler Voting_bar1Benden küöük taktikler Vote_rcap1 
xXxcılqınxXx
Benden küöük taktikler Vote_lcap1Benden küöük taktikler Voting_bar1Benden küöük taktikler Vote_rcap1 
Admin
adacan
z3csheader
zzz1998zzz
jack12
les7er
xd4rktouch
asdasd
En son konular
» Silah kodu bilen lütfen yazsın
Benden küöük taktikler Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 3:27 pm tarafından b3nm1

» ben de hack paylaşıyorum 0 virüs
Benden küöük taktikler Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 4:30 pm tarafından 0nlysnip3r

» Bedava premium almak (warrock,knight,silkroad,vs.)
Benden küöük taktikler Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 5:01 pm tarafından z3csheader

» 30 Haziran hack 100%100 çalışıyor
Benden küöük taktikler Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 2:43 pm tarafından 82batman

» Warroca yeni başlayanlar için
Benden küöük taktikler Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:38 am tarafından les7er

» Merhaba
Benden küöük taktikler Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:03 am tarafından 82batman

» 29 haziran hack indir
Benden küöük taktikler Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:02 am tarafından 82batman

» Merhaba
Benden küöük taktikler Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 11:37 am tarafından zzz1998zzz

» S.a
Benden küöük taktikler Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 11:37 am tarafından zzz1998zzz

Reklam

Benden küöük taktikler

YazarMesaj
82batman

WRF : 191

Benden küöük taktikler Empty
MesajKonu: Benden küöük taktikler   Benden küöük taktikler Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 7:14 pm

Map'ine göre klas degistirin arkadaslar....Sniper'lik map ise sniper...Kücük ise Medic...Orta menzilli iste Assault...Eger cok büyük neydi o unuttum varya ucak felan ucurulan bölümler iste onda füze atan herifi alin...Tüm Urban katagorisinde 3'ü...Tüm neydi o iste 2. katagoride 4'ü Kapiss

He silahlara gelince....

1 lvl'dan beri snip.lere hasta olanlar icin söylüyorum...

LvL 1 silahiniza dokunmayin sahsen cok güzel bir silahtir...2. silah Colt ile baslar (tabanca) ....Siz Deagle alin taramli fazla güzel degil...Deagle de 2 kursunda adam alirsiniz kafadan vurusaniz...LvL 11'de PSG alin....Taaa ki banlanana kadar PSG'i alirsaniz hayran kalirsiniz

1 lvl'dan beri assaultlara hasta olanlar icin söylüyorum...

LvL 1 Silahi "K2" bu silahi Ak47 yada M4A1 ile degistirebilirsiniz....2. silah Colt ile baslar (tabanca) ...Siz deagle alin derim ben ama o taramaliyida alabilirsiniz...LvL 11'de mutlaka pre alin...Alamazsaniz Ak47 ile devam edin...

1 lvl'dan beri Mediclere hasta olanlar icin söylüyorum...

LvL 1 silahi "Mp3 (Unuttum " bence süper bir silah bos yere Uzi almaniza gerek yok...2. silah taramali alin...Pre alin LvL 11'de PSG...LvL 21'de 21 uzi'si

1 lvl'dan beri Bazuka atan adama hasta olanlar icin söylüyorum...

Kesinlikle RPG alin derim ve 5. Slot'u acarsaniz RPG nin yaninda bir tane daha silah var onuda ekleyin...Pre almaniza gerek yok aslinda...Yada var olabilir cünkü ancak prelilerin alabildigi itemlerde kendinize yariyan bir seyler olabilir
82batman

WRF : 191

Benden küöük taktikler Empty
MesajKonu: Geri: Benden küöük taktikler   Benden küöük taktikler Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 7:14 pm

İnş. işinize yaramıştır.

Benden küöük taktikler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadi benden fıkralar
» Benden size mükemmel bir anti snip taktikleri
» Size benden yine gold preli char amutakan